Shyhrete Behluli - Zemra e Prindit (2021)

25. apr. 2021
1 023 279 Ogledi

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
Muzika - Miti geci - ylber aliu
Orkestrimi -Miti Geci
Texti - Fatmir muja
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • Fatmir Muja tekstshkruesi me i mire i kesaj Epoke Allahu te bekoft e ti shtoft miresit se bashku me koleget qe te kane perkrah se ma shume tekstshkrues si ti duhet me u zhvillu ne shoqeri je melhem me fjalet tua ne shoqerin tone shqiptare 🤲❤🌹

  AN HARDESTAN HARDESTPred uro
 • Kengetare si ti Ska ❤️❤️❤️ veq perpara ja din renin

  Lirie HasaniLirie HasaniPred 6 urami
 • Te lumt goja

  Lorencgaxha LorencgaxhaLorencgaxha LorencgaxhaPred 8 urami
 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  Ptao TomPtao TomPred 11 urami
 • O shpirti tu knaqt se po na knaq me kenget e tua te uroj shendet ❤

  bodoti qwiubodoti qwiuPred 19 urami
 • ⭐⭐⭐

  11 1111 11Pred dnevom
 • Te lumt zonja Shyhrete per Gegen e mrekullushme 🤗♥️

  Minire BerishaMinire BerishaPred dnevom
  • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

   Ptao TomPtao TomPred 11 urami
 • 🥰😍💕💖💝❤

  Tila LamiTila LamiPred dnevom
 • Shpirti tu knaqt o yll bote lum vajzat etegjith familjart qe te kan ugzofsh jetofsh 100 vjet gjithmon nzemer kime kan te gjdo njeri ❤❤❤❤❤

  Ahahaha AhahahahAhahaha AhahahahPred dnevom
  • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

   bodoti qwiubodoti qwiuPred 19 urami
 • Te knoft zemra ❤❤❤❤❤❤😘

  Serafin GjokajSerafin GjokajPred 2 dnevi
 • Viola nga zemra tknaq mashallah

  Naxhije ZivoliNaxhije ZivoliPred 2 dnevi
 • 🕋🕋🤲🤲🙏🙏😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭♥️♥️♥️♥️😓😓😓😓😓🙏🙏🙏

  Fidaija MujajFidaija MujajPred 2 dnevi
 • Nje kang e qelluar me plot kuptime.O zot ma kujton mua at koh.Jepja shnetin Priderve tan o zot🙏

  mikin liroumikin lirouPred 2 dnevi
 • Askund je Adelina Ermali Zafina Big mama dil Te dera coco vajtoshi tan jeten 😄

  Bere KSMSBere KSMSPred 2 dnevi
 • rrnofsh 100 vjet

  Bleona RexhaBleona RexhaPred 2 dnevi
 • Prindrit Mih Pass 😭

  Hazbije SalihiHazbije SalihiPred 3 dnevi
 • Veq dashbija esht ilaq. BAB h Nana mih Pas

  Hazbije SalihiHazbije SalihiPred 3 dnevi
  • 🥺🥺🥺🥺

   mikin liroumikin lirouPred 2 dnevi
 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

  bofooit gojobofooit gojoPred 3 dnevi
 • Zoti te rujit, Artiste e pa vdekshme, zemra te kendofte, vetem kurbahemi prinder , vete munta dime se cfare dote thote , Nana e Baba, 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Luani LuaniLuani LuaniPred 3 dnevi
  • Kang e perkryer oj shyhret se veq ti din me na knaq me ksi kang te mira hallall te qoft.

   mikin liroumikin lirouPred dnevom
 • Bravo shyrete shum keng bukur

  Marjeta KoniMarjeta KoniPred 4 dnevi
 • Ufff sa e mir ♥️😢😢

  Labinora JefkajLabinora JefkajPred 4 dnevi
  • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

   bofooit gojobofooit gojoPred 3 dnevi
 • Pse be kaq dramatik shiptart wowwwww hahahahah deka

  Kendro PresleyKendro PresleyPred 4 dnevi
  • @Lea Q faleminderit :)

   Kendro PresleyKendro PresleyPred dnevom
  • Se ti je idiot,e se kupton se dashnia e prinderve eshte gjeja ma e madhe qe mundet me egzistu.

   Lea QLea QPred dnevom
 • Te lumte goja oj embelsir Shyhrete Beluli❤💋

  Riema lastRiema lastPred 4 dnevi
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Fehime TahiriFehime TahiriPred 4 dnevi
 • Haha

  Zejd OsmaniZejd OsmaniPred 5 dnevi
 • 😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  geni ineggeni inegPred 5 dnevi
 • Krejt bizness edhe marketing krejt jan njejt

  adn braadn braPred 6 dnevi
 • Oj shyhret me ket kenge na preke ne shpirt

  Tik tok Quotes🔥🤞🏻Tik tok Quotes🔥🤞🏻Pred 6 dnevi
 • Evo je lepota moja mora da Ide na evroviziju I pobjeda je ova lepota I ova pjesma.

  Rasema MaljokiRasema MaljokiPred 6 dnevi
  • Mora da ostati eurovizija na albanskom jeziku I bice akobogda.

   Rasema MaljokiRasema MaljokiPred 6 dnevi
 • me mugon baba shum shum 😭😭😭😭

  Ibadete zalamIbadete zalamPred 7 dnevi
 • 🥺🥺🥺🥺

  Emi SavaEmi SavaPred 7 dnevi
 • 😓😓😓😓😓😓😓😓😓😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Selvane KryeziuSelvane KryeziuPred 7 dnevi
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Selvane KryeziuSelvane KryeziuPred 7 dnevi
 • O zot mi ruaj prinderit e mi , dashuria e tyre eshte ilac . Ju duam shum 😘😘❤❤💯💯

  ADELINA HOXHAADELINA HOXHAPred 7 dnevi
 • Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

  Mimoza GjedikuMimoza GjedikuPred 8 dnevi
 • E nderuara shyrete zekstin shum te qelluar, por melodia e kombinuar tyrqisht, arabisht...por kemujt veq Shqip. Mendimi im.

  Avni KrasniqiAvni KrasniqiPred 8 dnevi
 • Ne qoftese ka kun shtet ne kosov dhe shqipni kjo kangetare meriton titullin ARTISTJA E POPULLIT.

  Paul MccartneyPaul MccartneyPred 8 dnevi
 • Ne kadar guzel yorum 👍

  cavidan vatansevercavidan vatanseverPred 8 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏👏👏👏👏🎖🎖🎖🎖🎖🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✈️✈️✈️✈️✈️🤲

  Arsim BalajArsim BalajPred 8 dnevi
 • Shum tekst preks 🥲😢😭😭😭

  Azemine kozhaniAzemine kozhaniPred 8 dnevi
 • Kjo keng e thot verteten te lumt goja motra jem shyrete🇦🇱🇦🇱

  Aslan saliAslan saliPred 8 dnevi
 • Oh oh madhethtija të pret!

  Dion KurtiDion KurtiPred 8 dnevi
 • 😔😢😪😭

  Mubera AbduloskaMubera AbduloskaPred 9 dnevi
 • Bravo 👏🎤🎼

  Mubera AbduloskaMubera AbduloskaPred 9 dnevi
 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  hajrie Kelmendihajrie KelmendiPred 9 dnevi
 • Te Kendoft Zemra gjithmon ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Hajrie KelmendiHajrie KelmendiPred 9 dnevi
 • 👏👏🙏🙏💫💫💥💥

  Arta PrendiArta PrendiPred 9 dnevi
 • ❤❤❤❤❤❤🤲

  Ardiana KrasniqiArdiana KrasniqiPred 9 dnevi
 • Bravo 👏❤️

  Lule ZefiLule ZefiPred 9 dnevi
 • Te lumt , keng qe ta prek Zemren.

  Adisa BytyqiAdisa BytyqiPred 9 dnevi
 • O ty te kendoft zemra gjith jeten o princesha e kosoves

  Davida QarkuDavida QarkuPred 9 dnevi
 • 😢😢💖

  Xhuli TopalliXhuli TopalliPred 9 dnevi
 • Tlumt me ket keng po na knaqe prsh nga zvicrre 👍👍👍

  Mehmed BossMehmed BossPred 9 dnevi
 • *respekte per ju,ju lutem clikko ne chanelin tim dhe shiko**#peaceofmysoul*

  Ilkaa's worldIlkaa's worldPred 9 dnevi
 • Lum ata we prindet i kan akoma ne kte jete,,,,, Jan te pa zevendesueshem ❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘I Kam larg,,,, e u them qe I dua shumeeeee

  Riku KokoneshiRiku KokoneshiPred 9 dnevi
 • Mke bo me qaj 100 her e ndegjoj kengen se si kam te dy prind tu lumt zoti te bekoft me gjitha tmirat👍👍👍👍💎💎💎⭐⭐⭐⭐🍯🍯🍯🤲🤲🤲💝💝💝👌👌👌👑👑👑👑🌹🌹🌹

  Bukurije MemediBukurije MemediPred 9 dnevi
 • Njish je lum nena qe tka bo🌹👑👌♥️🥰🤲🍯💝🌍⭐💎👍

  Bukurije MemediBukurije MemediPred 9 dnevi
 • 17 vite pa i takuar prind e mije edhe se dije edhe vite te tjera do kalojne😞🙏

  Gen nyGen nyPred 9 dnevi
  • Pse qka ka ndodhe kaq shum vite un qe 4 vite si kam pa sivjet i kom fitu letrat

   Dona DonaDona DonaPred 5 dnevi
 • Ku ponaj gjeni pikat e dobeta me keto keng bre ..... Mazi se Covid 19 jeni kanaj boni 😜

  Happy ilaHappy ilaPred 9 dnevi
 • Te knoft zemra o zot se na knaqe. Bravo ❤❤

  JoannaJoannaPred 9 dnevi
 • slworlds.info/net/mIPZoJauo2ubgqQ/video

  Anita SeciriAnita SeciriPred 10 dnevi
 • Helooo

  Anita SeciriAnita SeciriPred 10 dnevi
 • Kengetarja me e mire dhe me e dashur nga publiku te ven ne gjum me kenget qe kendon

  Eriona HoxhaEriona HoxhaPred 10 dnevi
 • Te lumt goja

  genti gentigenti gentiPred 10 dnevi
  • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

   JoannaJoannaPred 9 dnevi
 • Ska si prindi veq aj qe seshte prind se kupton se ska zemer me te meshirshme se nene e baba o zot ruja qdo kujt edhe mu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇨🇭🇽🇰🇦🇱

  Gjakova 20Gjakova 20Pred 10 dnevi
 • O te bekoft zoti o kanarina e kosoves dhe e shqipnis

  Hane GjokaHane GjokaPred 10 dnevi
 • Te lumte ,shume kenge e bukur 🇦🇱

  Miriana KrajaMiriana KrajaPred 10 dnevi
 • 1:05 i want to date too Click Here 》》 cutt.ly/datemenow 《《 💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢 燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候

  Christi OrtegaChristi OrtegaPred 10 dnevi
 • Amin

  Gentonis UkajGentonis UkajPred 10 dnevi
 • suksese ju dua

  Hasime AhmetiHasime AhmetiPred 10 dnevi
 • Te lumt shyhrete Ashtu asht te lumt 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Nurije BaftijiNurije BaftijiPred 10 dnevi
 • Tlumt me kengen ma tmir per momentin

  shkelzen guraziushkelzen guraziuPred 10 dnevi
 • Ooo Zot imadh më dhem zemra për prindet emi që si kam ska matë shtrejt se prind 🤲🤲🤲☝️☝️☝️😭😭😭😭😭😭😭

  Enver ImeriEnver ImeriPred 10 dnevi
  • Dkdndjd

   Arberita SpahiuArberita SpahiuPred 3 dnevi
  • 😭😭😭😭😭😭🤲

   Syzana BerishaSyzana BerishaPred 4 dnevi
 • Falun Dafa practitioners held a peaceful protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021, to commemorate the April 25th Appeal. They protested the Chinese Communist Party’s (CCP) 22-year-long persecution of the spiritual practice in China and called for an end to the brutality. Practitioners protest in front of the Chinese Embassy in Bucharest, Romania on April 24 and 25, 2021. Practitioners demonstrate the exercises. Practitioners hung large banners across from the embassy, and some practitioners demonstrated the exercises. Others distributed fliers and told people about the CCP’s persecution. Some passers-by asked what was going on. Practitioners explained about the CCP’s persecution and state-sanctioned organ harvesting from living practitioners practitioners for profit. Many said the persecution must be stopped.

  tyuhf sdftvhutyuhf sdftvhuPred 10 dnevi
 • Ju lumt shum keng e bukur dhe emocionuse. Suksese ikona e kanges shqipe Muzika : Ylber Aliu Orkestrimi : Miti Geci Teksti : Fatmir Muja Interpretimi : Shyhrete Behluli Teksti i shkruajtur nga Fatmir Muja , si. Gjithmon ka thenje te mira dhe tekste po ashtu ❤️❤️👍🤲

  Endi SllamnikuEndi SllamnikuPred 10 dnevi
 • Te lumt ylli I muzikes

  Lerdona KrasniqiLerdona KrasniqiPred 10 dnevi
 • O te kendoft zemra se bukur i paske rreshtu ato fjal mretnesha e krejt shqiptaris se babes as nane st bahet kush falenderoj zotin qi i kam 🙏💙❤

  Marjeta DelijajMarjeta DelijajPred 11 dnevi
 • Te lumte goja shume kenge e bukur Shyhrete Behluli 🤩💫

  Shqipe AbdullahuShqipe AbdullahuPred 11 dnevi
 • Shum kenge ebukur ushte shum evertet ,po prape se prap jan prideit te cilet jepin ate qe kan edhe sa kan mundesi

  Deliza RukolliDeliza RukolliPred 11 dnevi
 • Je ba bajat dil penxijon te lutem ...ti me familje

  R RR RPred 11 dnevi
 • femijet-e kur mos te jen ma kurgja seshte e njejte .Allahu I bekofte qdo prind nket jet e ne boten tjeter I shperblefte me xhehnet🤲🤲

  nijuo joingnijuo joingPred 11 dnevi
 • O Zot na ban hallall...se kurr su dalim hakut...pasunia ma e madhe qe na nep i madhi Zot...PRINDERIT♥️♥️🤲🏻🤲🏻

  ar ujkajar ujkajPred 11 dnevi
 • 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Martine KolaMartine KolaPred 11 dnevi
 • ❤❤❤❤

  Erena NezajErena NezajPred 11 dnevi
 • Telum goja oj shyret se na knaq me ket za te eambel kenga shum emir suksese se prinderit spaguhen me kurgja aq te shtrejt jan ishalla naj kan ba hallall e ishalla jan banor te gjenetit🤲☝️

  Merem ShabaniMerem ShabaniPred 11 dnevi
  • Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

   nijuo joingnijuo joingPred 11 dnevi
 • O Zot të knoft Zemra se Prindrit jan te pa xevendesushm sa fjal te bukura sa kam qajt tu e nigjua

  Ardian MustaliArdian MustaliPred 11 dnevi
 • Ja ke qellu me kte keng qdo fjale qe ke then eshte e vertet ste do askushe me shum se prindi jote ato japin jeten per me por dhe ne duhet ta japim per ta kushe eshte ber prind e kupton por me vones prindi eshte jeta per ne duhet ti duam dhe respektojm 🤲🤲❤️🙏🥰🥰🥰

  iam_lina_93iam_lina_93Pred 12 dnevi
 • ❤️❤️❤️❤️

  Elisa ShabaniElisa ShabaniPred 12 dnevi
 • Zot te lutem mi le sa me gjat print e mi ne kete jet ,je 👑 e muzikes,te uroj gjitha te mirat .♥️

  Vera UkaVera UkaPred 12 dnevi
  • Shpirti mdhem per nane e babe qe kam shum vjet pa i pa e perqafu eh lum kush i ka gjalle jan gjeja me shtrejt

   mikin liroumikin lirouPred dnevom
 • Te lumt goja suksese ska me mire kto fjal per nana e baba zoti te rujt paq shende Shyrete ylli i muzikes diva 🙏🙏🙏🥰

  senni bgonsenni bgonPred 12 dnevi
 • Allahi mi rujt prindit e mi 🌎🌎ELHAMDULILAH

  Jaku AzemJaku AzemPred 12 dnevi
 • Zot fal një me madhe

  Ğ Ę Ń Ț Ï J Ø ŅĞ Ę Ń Ț Ï J Ø ŅPred 12 dnevi
 • 😢

  Valentina CakaValentina CakaPred 12 dnevi
  • ☝️☝️☝️🥰😍

   senni bgonsenni bgonPred 12 dnevi
 • 27/04/2021 ❤️❤️❤️💔

  Xhemal CekaXhemal CekaPred 12 dnevi
 • Bravo ooo Shyret se me Prind nuk krasohet kerkush ata qe ikan i rujt zoti e ata qe nuk i kan zoti i shperbleft me Parajz Amin

  Pashke ShtufajPashke ShtufajPred 12 dnevi
 • Bab e Nan si dielli e hane sa do doja dhe nji here me e perqafu Babin tem sa do doja

  Anjeza PepkolajAnjeza PepkolajPred 12 dnevi
 • Te knof zemra kanga shum e dhimshme 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Valentin CekuValentin CekuPred 12 dnevi
 • Krejt bajat, bajst u bo, vetem kenga e gjyshes, gjyshit ka met

  Mali sharit ShkollafilloreMali sharit ShkollafillorePred 12 dnevi
 • Kush i ben dislike kesaj kenge,nuk ka lindur nga nena.

  G CG CPred 12 dnevi
 • Nuk ka asnjë dashuri me të vërtetë se nena qe te jep 😔♥️💖♥️💖😔🤩😍😍🤩👩

  Resmije KokaqiResmije KokaqiPred 12 dnevi
SLworlds