Daim Lala - Era e nanës është ilaç (official video 6k)

7. feb. 2021
1 403 875 Ogledi

Muzika : Rrahman Kryeziu
Texti : Abaz Selmani
Klarinet / Violin: Adi Malaj
Aktoret : Myrvete Kurtishi,
Kenan Gergurovci ,
Rrezarta Ademi ,
Lias Aliu


Video : VIZION MEDIA

Direktor : Shqipdon Rexhepi

Kamera : Arianit Sopa
Ndriqimi : Bleron Sopa
Montazha : Jimmy 9ine4our & Arianit Sopa
Ngjyrat : Arianit Sopa
Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • Allahu i rujt te gjith nonat tona amin

  Smartphone PeqinSmartphone PeqinPred 2 urami
 • elvis naqi

  Fetije GashiFetije GashiPred 3 dnevi
 • Zoti ju dhëntë jet dhe shendet me këtë këngë me keni mallengjyer se të gjitha nënat kështu bëjnë për fëmijët e tyre dhe tani e kuptojmë jemi ber prindër vetë 🤲🤲🤲

  Mukades XibrakuMukades XibrakuPred 4 dnevi
 • 💝💝💖😍👵👵👵👵

  Visi SelmaniVisi SelmaniPred 7 dnevi
 • Kjo keng e kenduar nga zeri yt behet akoma me e bukur...keng fantastike ....suksese !

  Oliver amoremioOliver amoremioPred 8 dnevi
 • Complimenti ....Super 🙌🙌 Bravoooo....i Gezuar Qofsh...

  Vasiliki PlakaVasiliki PlakaPred 11 dnevi
 • Te Lumt Goja 🌟🇦🇱... Bravoooo....Zoti te Ruajt e Suksese Pac ne Jet... Fjala Nene esht Fjala dhe Ilaci me i Shtrenjt ne Bot......

  Vasiliki PlakaVasiliki PlakaPred 11 dnevi
 • 😇😇😇💖💖❤❤❤❤👍👍👍

  hasreta gasihasreta gasiPred 11 dnevi
 • Te lumt shum kenge e bukur zoti i bekoft te gjith nenat ❤️

  Sadete QoshjaSadete QoshjaPred 14 dnevi
 • 👏💖

  Gjystina BabaGjystina BabaPred 16 dnevi
 • Hast mich zum weinen gebracht

  Gashi DritonGashi DritonPred 17 dnevi
 • Te lumte goja

  Fatmira AgoFatmira AgoPred 19 dnevi
 • 🤲🤲🤲🤲🤲☝️☝️

  Samanda KryeziSamanda KryeziPred 19 dnevi
 • 👏👏👏👏👏😥😢

  Merkur AfrimMerkur AfrimPred 19 dnevi
 • Te lumt

  Fidan LoshajFidan LoshajPred 19 dnevi
 • bravo

  ismailj beljuljiismailj beljuljiPred 25 dnevi
 • 😌❤️🌱💚💐💋💐💫👅👐👄🌹👐💜👐💜⭐😌🌷😌💫👐🌺💜😌🌸💐❤️💚🌹🌺👄💖💜💋💋♥️💛💝💐💝🏵️💐💝🌸💐💝🌸💝💋🏵️💋💝💐🏵️💖💐🏵️💐💝👅👄👄👄👄👄💖💋🌸💜💜

  Faton AliuFaton AliuPred 27 dnevi
 • Pershendetje e veçan per vajten♥️

  Jetmire SejfuliJetmire SejfuliPred 27 dnevi
 • Hi

  Nushe GovedariNushe GovedariPred 29 dnevi
 • Shummm kengg e bukurrr nukk po mujjj me ndegjuuuu se zemraaa me qannn o allahhhh❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Bajram GasivznasvahnaBajram GasivznasvahnaPred 29 dnevi
 • Allahuteshprbletsedertinanes.nugmaran.nurr.

  Skurta PodujevaSkurta PodujevaPred mesecem
 • Haha nana cdoer eka gajle kur zvjn gjali 😂🙄😆

  Mesut TosuniMesut TosuniPred mesecem
 • Tlumt goja ♥️♥️♥️♥️👍👍👍☕

  Spres RamadaniSpres RamadaniPred mesecem
 • Ah nena e shkret per fmit E ben naten dit Shpirti i nenes e di se sa vun per fmit

  ioanna122ioanna122Pred mesecem
 • Baskim

  Baskim KamberiBaskim KamberiPred mesecem
 • Lp

  Saim BeciriSaim BeciriPred mesecem
 • O zot kur kujtoj qe i thosha nanes ma bej halla 😭😭😭 ajo mu pergjigjte hallall ma ben ti qe me mban si femi e je e bekume prej zotit moj bij😭😭😭😭😭😭

  neki 36neki 36Pred mesecem
 • Nona😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💘💘💘💘💘💘💘💘😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭👎😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭nona

  Fatmir DurmishiFatmir DurmishiPred mesecem
 • Qkkw

  Bajram KryeziuBajram KryeziuPred mesecem
 • Inshalha bona si ti kungare 🤷🏽‍♂️💓💓

  Ejup MusicEjup MusicPred mesecem
 • Bravooo tlumt goja

  hadji Pghadji PgPred mesecem
 • Ska si nena ❤️❤️

  Nela KNela KPred mesecem
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🙏🙏🙏🙏🙏

  Kamber KamberiKamber KamberiPred mesecem
 • Zoti i rujt te gjithe nenat se cka bojn ato per ne , ne as nuk mund ta imagjinojm respekte per te gjith nenat kudo qe ndodhen

  leonard likaleonard likaPred mesecem
 • ❤❤

  Silvana DautiSilvana DautiPred mesecem
 • Flm qe na kenaqe zemren me kte kng te bukur zoti i bekofte nenat tona🤲❤

  eleni stakaeleni stakaPred mesecem
 • 🤲🤲

  Asaj ImranAsaj ImranPred mesecem
 • uab iw qibq

  Asaj ImranAsaj ImranPred mesecem
 • J8

  Isuf MuratiIsuf MuratiPred mesecem
 • Te lumt goja me pikllon zemra kur degjoj ket keng zoti ty te dhashtjet dhe shendet e jet 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥☀️☀️

  Aleksi AleksiAleksi AleksiPred mesecem
  • Qq

   Erina TahirajErina TahirajPred mesecem
 • Shum kenge e bukur

  Live GamingLive GamingPred mesecem
 • Dashnia e Nënës është dashni pa kushte! Të lumtë goja!

  Vajza ShkodraneVajza ShkodranePred mesecem
 • Wihwhh♥️♥️

  Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.10Salih.zogaj.10 Salih.zogaj.10Pred mesecem
 • bravo daim Kështu është, duhet të respektoni prindërit tuaj

  Bekim JanBekim JanPred mesecem
 • Respekt për Abaz Selmanin 🇦🇱👍🏻

  DKR BEATSDKR BEATSPred mesecem
 • Nashta ata qe se dojn nashta mlidhen men

  erlinda sadrijaerlinda sadrijaPred mesecem
 • Ju lumt

  erlinda sadrijaerlinda sadrijaPred mesecem
 • VUL i paske ra me ket keng. te lumt zemra te knoft.

  Nehat FEVZI GjinolliNehat FEVZI GjinolliPred mesecem
 • Lajmet

  Kumrije GrekuKumrije GrekuPred mesecem
 • 💜💜💜💜💜🦄🦄🦄🦄🦄

  ELMA ALIUELMA ALIUPred mesecem
 • ❤🧡💗💓💞💕❣❣💗❤🧡💛💚💙💜

  Зои ТенгелидуЗои ТенгелидуPred mesecem
 • Kann das bitte jemand übersetzen

  medi Amelsasmedi AmelsasPred mesecem
 • Bravo respect per ty mbreti I muzikes shipe

  Reshadije GjugjakuReshadije GjugjakuPred mesecem
 • Tlum goja e trujt zoti molle

  Berisha BenetBerisha BenetPred mesecem
 • Halal tkoft kong shum e mir te kendoft zemra

  NEAT Neato SINANNEAT Neato SINANPred mesecem
 • 🤲🤲🤲❤❤❤❤❣❣🥰🥰

  Bilal ZaganjoriBilal ZaganjoriPred mesecem
 • slworlds.info/net/x2Gom6eXnoWTkJc/video

  Nurie KryeziuNurie KryeziuPred mesecem
 • \b?bo

  Eristina BeguEristina BeguPred mesecem
 • Tankers

  Sanija GjukataniSanija GjukataniPred mesecem
 • Super kenge, zoti i rujte te gjitha nenat dhe i bekofte femijet e tyre kudo ndodhen. Suksese dhe vetem suksese

  aola wiliaola wiliPred mesecem
 • Po e vertet super kenge

  Verore TsoukoVerore TsoukoPred mesecem
 • 🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  doliio volaydoliio volayPred mesecem
 • Episode oe% oddfifjd

  Turkijan RamaTurkijan RamaPred mesecem
 • hahahahahahahaha

  Bajram HumajBajram HumajPred mesecem
  • KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

   aola wiliaola wiliPred mesecem
 • VALLA PO NONA OSHT SHEQERN VLLA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭☝☝ALLAUH TE RUAR VLA

  Halime HotiHalime HotiPred mesecem
 • Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

  wnnalis cioovwnnalis cioovPred mesecem
 • Kurr prinderve smujna mi dal hak sidomos nanes ❤️ zdo lodhje e mundim per neve ju boft shkak per pranim te xhenetit amin 🌸 Shum Keng e Mir. Bravo 👏

  alida flusalida flusPred mesecem
 • 🤲🤲🤲🤲

  Margherita XibrakuMargherita XibrakuPred mesecem
 • Sa e vertet vec kur behesh nen e kupton cfar thot kjo fjal😊😊😊

  blerina durajblerina durajPred mesecem
 • 😢😢

  Semsun GalaxiSemsun GalaxiPred 2 meseci
 • Hallo

  Susana GashiSusana GashiPred 2 meseci
 • Te lumte goja e te kendofte shpirti more bir Aroma e Nenes eshte parfum i pa çmuar, lume kush i ka NENAT jane Princeshat e shpirtit se me mungon shume aroma e saj Majko moja Lepa moja e imja❤💔😭😭😭🤲🤲 Na perlote me kete kenge Qofsh i bekuar!!

  Mandeta ShengjergjiMandeta ShengjergjiPred 2 meseci
 • Hi.Te lumte goja,është shume e vertete,me mungon shume nena ime,❤️,zoti i ruajt gjithe nenat e botes🙏🙏,...20/2/2921.

  Merita HasaMerita HasaPred 2 meseci
  • Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

   pida siouypida siouyPred mesecem
 • te lumt nuk ka si nena esht e shejt 🙏♥️

  Rejan DemajRejan DemajPred 2 meseci
  • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

   pida siouypida siouyPred mesecem
 • E ty te kendoft zemra sat jesh gjall sukses bravo te kendoft zemra sat jesh gjall sukses urime

  mikea hiooimikea hiooiPred 2 meseci
 • Hallal ju koft per ket kang mkeni bo me lot😥

  Valton VrankajValton VrankajPred 2 meseci
 • KUSH BAN DISLIKE DORHA JHUTAVT

  danqi Luandanqi LuanPred 2 meseci
 • 😪😪😭😭😭😭

  Agron KrasnqiAgron KrasnqiPred 2 meseci
 • o i Madhi Allah bekuar qofshin nenat ane e mbane botes Allahu i bekofte Amin☝☝☝

  Klajdi ZeneliKlajdi ZeneliPred 2 meseci
  • 👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

   mikea hiooimikea hiooiPred 2 meseci
 • Tlumte ajo goj Mjalt 🌷Dajim, 💥Diell e Drit tka fal 😘Zoti,Lumja 🌹Nana qetka, Kenga ma kuptim plot ska tjeter ,as dotket ne ket Bote, 💕Nana eshte gjeja mae Shtrejte ne jete ton,jemi Gjaku mishi fryma gjdo gja e Nanes,👐

  Edo ZemraEdo ZemraPred 2 meseci
  • 🎂💖💍🎄🎁🎉💝

   Senade ZllanogaSenade ZllanogaPred mesecem
 • O zot ruj nenat ton ❤️❤️❤️❤️❤️

  yuoop nokeyuoop nokePred 2 meseci
 • Dhuroni nenes dashuri te pafund sa te kini gjall se kur ka me ju mungu ndryshe edhe jeta ju doket

  Lulja 20Lulja 20Pred 2 meseci
 • Shum kang e mir respekt daim👏👏👏👏👏 nana meriton dashnin mat madhe se gjitha respekt ❤🇽🇰🇦🇱🙏

  valton trollivalton trolliPred 2 meseci
 • Te lumt goja

  Vera DociVera DociPred 2 meseci
 • Bravo daim

  Altone SpasolliAltone SpasolliPred 2 meseci
  • Te lumte goja

   yuoop nokeyuoop nokePred 2 meseci
 • Mu knaq zemra me kengen tende daim🤲🏻

  abbsnn coseabbsnn cosePred 2 meseci
 • 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲💎💎💎💎💎💎🤗🤗🤗🤗🤗🤗

  Dizene KerajDizene KerajPred 2 meseci
 • Oh hallall te koft , Respekt !!!👌

  pida siouypida siouyPred 2 meseci
 • 👏👏👏❤️❤️❤️🙏🙏🙏👍👍👍

  Merita VeterikuMerita VeterikuPred 2 meseci
 • 🥲🥲🥲🇦🇱🇦🇱❤️❤️🌹🌹💋💋🙏🏻👍

  Arjan RexhepiArjan RexhepiPred 2 meseci
  • Eh tè knoft zemra sa t’jet jeta e ke qar

   abbsnn coseabbsnn cosePred 2 meseci
 • Bravo Daim! Shikoni edhe videot tona Flm slworlds.info/net/qoDMfNOZsIXbeps/video

  Fun For KidsFun For KidsPred 2 meseci
 • respekt tmadh per nanat tona shqiptare, like kush mendon kshtu😍

  me dorë në zemërme dorë në zemërPred 2 meseci
  • @Ashkaniden die Balkan Perser sepse jemi shqiptar dhe respekt per nanat shqiptare se konga osht shqip,por gjithsesi normal respekt duhet tkemi per gjith nanat nbot kudo qe jan sepse e meritojn me sshumti nbot respektin mat madh....

   me dorë në zemërme dorë në zemërPred 2 meseci
  • @me dore ne zemer : pse po u shkruani nenave shqiptare pse, kombet e tjera nuk kane nena. mund të kishe shkruar (respekt për të gjitha nënat) për informacion që këngëtarja nuk është shqiptare.

   Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan PerserPred 2 meseci
  • Hi i get 4k ca$h 𝐇𝐃𝐑𝐎𝐙𝐀.𝐈𝐍𝐅𝐎

   pida siouypida siouyPred 2 meseci
 • 👍veq qet kenget engova perqet keng tlumt goj. Setjar spelqejn

  Erion RasimErion RasimPred 2 meseci
 • 2021 ALBANIA 🇪🇺🇦🇱

  Fatjon TasiFatjon TasiPred 2 meseci
 • Bravo

  Erin ErdiErin ErdiPred 2 meseci
 • Ska ne bot si nona ...

  Flora KovaciFlora KovaciPred 2 meseci
 • Eh more zot

  ensar kelmendiensar kelmendiPred 2 meseci
 • Te lumte goja

  Resmi ShpataResmi ShpataPred 2 meseci
 • Melodie gefällt mir nicht

  Unbekannte BoyUnbekannte BoyPred 2 meseci
  • @minij hooi Amin

   Ashkaniden die Balkan PerserAshkaniden die Balkan PerserPred 2 meseci
  • Bravo vllaqko daim gjakova rrespekt per nanat tona inshalla kan shendet gjithmon

   minij hooiminij hooiPred 2 meseci
 • 🤲....RESPEKT PER KET KANG KAQ ME VLERË🙏🙏🙏

  fouoii gyhhfouoii gyhhPred 2 meseci
  • RESPEKT

   minij hooiminij hooiPred 2 meseci
SLworlds