Motrat Beqiri - Jeten Tende (2021)

18. mar. 2021
23 927 Ogledi

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • Ju uroj suksese bravo

  Dini KrasniqiDini KrasniqiPred 18 dnevi
 • Ich verstehe zwar kein Wort, aber ich liebe eure Musik ❤🔥💋🥀

  didi Antondidi AntonPred 20 dnevi
 • Kshtu tingllon kur kqyr mu bo kengtare me zor😁😁

  Bekim GjuraBekim GjuraPred 21 dnevom
 • Suksese❤❤Ju lumtë

  Sebehat SelmaniSebehat SelmaniPred 23 dnevi
 • slworlds.info/net/t2S4mtCur3uxfM4/video

  Filloni Një KoleksionFilloni Një KoleksionPred mesecem
 • Shum effekta dhe zëri shum i hol

  Mr. BMr. BPred mesecem
 • Wauuu nicht schlecht goca suksese ne jet 🙏🙏

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraPred mesecem
 • Ju uroj suksese.

  Skenda 1234Skenda 1234Pred mesecem
 • Performance katastrofike shum dobt

  Skodi MalsoriSkodi MalsoriPred mesecem
 • Shume tempo ka kenga dhe ne duet nuk ka dal mire..Gjithesi respekte!

  jani84jani84Pred mesecem
 • Veq mos deformohi me veshe me ja hup respektin vetes 👌👍

  ll aall aaPred mesecem
 • Katastrof gjysa e Kosovës binjake.

  lamo tlamo tPred mesecem
  • @lamo t 👌👌👌

   kosov m.fkosov m.fPred 19 dnevi
  • @kosov m.f je t'aime 💜

   lamo tlamo tPred 19 dnevi
  • Lamo t me lot kam qesh😂😂😂😂😂

   kosov m.fkosov m.fPred 19 dnevi
  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   eris hamajeris hamajPred mesecem
 • Sorry ama shum Palidhje

  ????????????Pred mesecem
 • Suksese💘💘

  Anesa SelmaniAnesa SelmaniPred mesecem
 • Suksese 👍👏👏

  Ermin MamutiErmin MamutiPred mesecem
 • Suksese❤️

  merva shehimerva shehiPred mesecem
 • Suksese motrat Beqiri ju uroj te gjitha te mirat ne jet 🥰😍🤩❤ per her te par ju pash veq paskni za te mrekullueshem

  Jetlira NeziriJetlira NeziriPred mesecem
  • @Jetlira Neziri ma prishë gjumin o lugat

   lamo tlamo tPred mesecem
  • hahaha 🤣

   Jetlira NeziriJetlira NeziriPred mesecem
  • @?????? hihihih qyre shqipes duhesh mi tregu shul e shqip se sja rrok me rrotulla, as qe ja paska rrok qfar dueti, me siguri se ka lexu deri ne fund, se per qfar dueti behet fjal.

   lamo tlamo tPred mesecem
  • @Jetlira Neziri Po 1 duet bre qfare te kish qef ti, edhe pot boj be, 1000.000 like i kishim marr as 30 sec.

   lamo tlamo tPred mesecem
  • Pis njeri je

   ????????????Pred mesecem
 • Suksese❤️😍

  Albina BeqiriAlbina BeqiriPred mesecem
SLworlds