Lendrit Krasniqi & Shqipe Malsija - Ka met ardh prej Zoti

12. feb. 2021
38 047 Ogledi

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

  Ledjana PrengaLedjana PrengaPred 2 meseci
 • Suksese 👏👏

  Djellona MalokuDjellona MalokuPred 2 meseci
 • 👍👍👍👍👍🥰🥰🥰🥰

  Ezana SylaEzana SylaPred 2 meseci
 • In

  Don MalDon MalPred 2 meseci
 • urime veq suksese kojshi

  Valon KrasniqiValon KrasniqiPred 2 meseci
 • Ky djali zanin super e paska 🙏 e kjo vajza spom pelqen perdryshe suksese

  Beba BebushjaBeba BebushjaPred 2 meseci
  • bravo lendrit krasniqi shum bukor e ke boe ket keng te pershendes nga gjermanija nga une liridon krasniqi je ma miri rrespekt

   Advije MisiniAdvije MisiniPred 2 meseci
 • Keng shum e dhimbshme ju lumte goja

  Muhamed MuharemajMuhamed MuharemajPred 2 meseci
 • Suksese 👌👌

  Marjeta DemajMarjeta DemajPred 2 meseci
 • 👏👏👏👏 ju lumt jeni tmrekullushem ⭐⭐

  Margarita LekajMargarita LekajPred 2 meseci
 • Suksese të dyve jeni të mir te dy kjo muzik vlen për disa burra që dhunojnë femrat të cilat femrat janë qenja me e bukur ne botë që e ka fal zoti

  Klea CaniKlea CaniPred 2 meseci
 • Suksese shum bukur

  Samet SulejmaniSamet SulejmaniPred 2 meseci
  • Bravo ylla shum bukur ❤💙

   Teuta MalsijajTeuta MalsijajPred 2 meseci
 • Suksese ⭐⭐

  Qendrim LikaQendrim LikaPred 2 meseci
 • Bravo jen mate mirt 👍🇦🇱

  Krasniqi KrasKrasniqi KrasPred 2 meseci
 • Goja ju lumt, ishalla si te mirat si te keqijat zoti e din me se mir me ja kthy gjdo njeriu qe e meriton ate,

  Zyrafete KadrijajZyrafete KadrijajPred 2 meseci
  • @?????? Amin ishalla, borgji kthehet, heret ose von po nuk harron kurr zoti i denon

   Zyrafete KadrijajZyrafete KadrijajPred 2 meseci
  • Amin sidomos keto qe na kan hak dhe borxh

   ????????????Pred 2 meseci
 • Na u kan mush rruget me tradhtar dhe me maska te kovid 19

  Skenda 1234Skenda 1234Pred 2 meseci
 • Kush premton shum mos i besoni që nga fillimi

  Skenda 1234Skenda 1234Pred 2 meseci
  • Dashnia nuk egziston kush eshte i menqur e kupton ket

   ????????????Pred 2 meseci
  • Shume e vertet bravo👏👏

   Elvira 84Elvira 84Pred 2 meseci
 • Urime suksese shqipe zemer

  Elona GecaElona GecaPred 2 meseci
 • 👏👏👏👏👏👌👌👌👌💫💫💫

  Zilbije ZiberiZilbije ZiberiPred 2 meseci
 • Sukese 💙❤️😘😘

  Aferdita LjaskajAferdita LjaskajPred 2 meseci
 • Zemra ju knoft te dyve..Shqipe Malsijaj shum zanin e amel👏👏😘

  Arlanda MalsijaArlanda MalsijaPred 2 meseci
 • Hallall super kang

  ????????????Pred 2 meseci
 • Bravo ju qoft dyve 👍👍❤❤❤

  Jasir ShemshiJasir ShemshiPred 2 meseci
 • Zemra ju knoft♥️♥️♥️♥️

  Don MalDon MalPred 2 meseci
SLworlds