NAZIM BEQIRI Komandant TELI

22. jan. 2021
29 665 Ogledi

Follow VizioniLibonia on…
TikTok: www.tiktok.com/@vizionilibonia
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • Tlumt zemr mkan per keto Trim T mdhoj shum kang e mir

  Mumin VeseliMumin VeseliPred 18 dnevi
 • Rrofsh vlla gjaku me vlon ne ven kur e ndegjoj kete keng

  Granit GrandGranit GrandPred 23 dnevi
 • VDIS PER ATDHE ???? FRONIN E MORIN TRADHETARET ! FAMILIA E TELIT E POSHTERUAR DHE SKA LIDHJE FARE ME KENGET QE I BENI KOMANDANT TELIT ! NJERES PORDHACE NE SHQIPETARET ! NJERES TE PABESE !! PER CFARE LUFTOJ LEFTERI ??? APO TE TJERET ! PER ALI AHMETIN DHE PER LEGENAT QE HANE ME SLLAVET NE TE NJEJTEN PJATE ?? SHQIPETARE RRACE E MALLKUAR ! slworlds.info/net/mp6ooa-on4ybcrw/video

  SHQIPTAR PUROSHQIPTAR PUROPred mesecem
 • LAVDI komandant TELI

  Arben JashariArben JashariPred mesecem
  • slworlds.info/net/mp6ooa-on4ybcrw/video

   SHQIPTAR PUROSHQIPTAR PUROPred mesecem
 • Rrofte UCK e vdekje tradhtarve

  Tim GashiTim GashiPred mesecem
 • e tradhetuan komandant telin,nuk kane arritur kurre te badhkohen shqiparet ,tradhetia nga brenda i ka shuajtur,jane me te bashkuar serbet

  xhoni bravoxhoni bravoPred 2 meseci
 • Lavdi per legjenda respekt nazmi te lumt

  Ajan AdemiAjan AdemiPred 2 meseci
 • Rergt

  Asieh AvdiuAsieh AvdiuPred 2 meseci
 • As6

  Asieh AvdiuAsieh AvdiuPred 2 meseci
 • Tt8tuty

  Asieh AvdiuAsieh AvdiuPred 2 meseci
 • 😍😍👌👌👌

  Albina BeqiriAlbina BeqiriPred 2 meseci
 • si

  Asieh AvdiuAsieh AvdiuPred 2 meseci
 • Tlumt goja ivran pafjmit trima e kombit teli tahir sinonin harin aliun e shum trima te kombit zoti ibekof kta trim n ahret🤲

  Faris KasamiFaris KasamiPred 2 meseci
 • Lavdi njesitit Teli VDEKJE TRADHETARVE

  Tuki RamiziTuki RamiziPred 2 meseci
 • Bravo Haraçina suksese kang shum e bukur 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Arben BajramiArben BajramiPred 2 meseci
 • Lavdi per Komandant Teli .posht tradhtari .Ali Ahmeti .sllav i jugut

  Skenda 1234Skenda 1234Pred 2 meseci
 • Te lumt kush respekt pa fund per kto vargje

  Bajram BajramiBajram BajramiPred 2 meseci
 • Liri dot quhet me .UÇK-n .UÇPMB-n.UÇÇ.e .Çameris

  Skenda 1234Skenda 1234Pred 2 meseci
 • Te lumt ajo goj 👑👑❤️❤️

  denis barahoxha7denis barahoxha7Pred 2 meseci
 • ik be shko ruj dhen sje pet muzik ti o qenef

  SHKUPISHKUPIPred 3 meseci
 • Komandant telin nuk e tradhtoi populli por politikanet mos i quni krejt tradhtar . Sepse telin krejt e.kan dasht edhe ala.ne zemer.e kan edhe un si gjenerat e re krenona qe.qka ka pas ne shqiptari ksi burri rrespekt per UÇK.

  Vito BerishaVito BerishaPred 3 meseci
  • @Sherif Miftari mos jeton ne afrik apo ti edi kush e tradhtoi dhe nuk tregon?

   Vito BerishaVito BerishaPred 2 meseci
 • Të lumte për këngë rrespekt per ty

  dj naserdj naserPred 3 meseci
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Djellza BeqiriDjellza BeqiriPred 3 meseci
 • Lavdi . Rrespektë për kënge . Vdekje Tradhtar

  ramiqi vetonramiqi vetonPred 3 meseci
 • Iden nuk e ki sa i dobt si kengtar je , mos tmashtrojn kompozitort se veq paret jan tu tkshyr met honger hahahahah

  Hartun LalaHartun LalaPred 3 meseci
  • Te lumt Shqipe qe i ke kendu trimave ec perpara kritikat te ndihmojn.

   Pimi TushiPimi TushiPred 2 meseci
  • Pse spo del ti me ba qeshtu ni kang njajt dobt

   Alberto AuditoreAlberto AuditorePred 3 meseci
 • Zoti ju rujt

  Neat DzeljadiniNeat DzeljadiniPred 3 meseci
 • 💥💫💯💕💝👍🤲💞🤝👊💖💗💓💯💯

  Seladin DalipiSeladin DalipiPred 3 meseci
 • Qka po e kendoni njerin qe ekeni tradhtuar vet 😒😒

  ????????????Pred 3 meseci
  • @Osman Halimi te ishn njerzit kret si ty deri tasha do humbte kombi shqiptar

   Ajan AdemiAjan AdemiPred 2 meseci
  • @Vito Berisha shum e verte 👌

   Ajan AdemiAjan AdemiPred 2 meseci
  • @Osman Halimi e ka vlla pi nane e babe

   Sevdail RushitiSevdail RushitiPred 2 meseci
  • @Skenda 1234 Sedi nqoft se per 1 ose 2 tradheti qe jan ba te na po na thoni krejtve tradhtar edhe na po ju themi tradhtar se e vrat Komandant Kumanoven aj u vra ne Kosov nga vet UÇK e kush e qka sna intereson neve. Ps. Rrnoft VV 61% 14 shkurt

   Nuro LimaniNuro LimaniPred 2 meseci
  • @Nuro Limani komandant .Kumanova u vra nag Ali Ahmeti pisi dhe Xhavit Haliti udb-ja per 3 milion .Marka

   Skenda 1234Skenda 1234Pred 2 meseci
 • LA QALİB ALLAH

  FEQAN TAPDIQOVFEQAN TAPDIQOVPred 3 meseci
 • 🇦🇱

  Zweier GmbHZweier GmbHPred 3 meseci
SLworlds