Xheta - Nusja dhandri

2. jan. 2021
127 796 Ogledi

Follow VizioniLibonia on…
FB: smarturl.it/VizioniLiboniaFB
IG: smarturl.it/VizioniLiboniaIG
Subscribe: smarturl.it/VizioniLiboniaSub
© & ℗ VizioniLibonia . All Rights Reserved

Komentarjev
 • ' f3⅘ģqqürarücdccd

  Mergime DollciMergime DollciPred mesecem
 • bukuri e rralle bravo

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraPred mesecem
 • 😗😗😗😗😗

  Maksut BeganajMaksut BeganajPred 2 meseci
 • ♥️🇦🇱🔥

  Albaniegirl girlAlbaniegirl girlPred 3 meseci
 • Njer kebo muzik tmir metgju 🙄🙄🤔🤔 kush don tlune medef para opa

  Mesut TosuniMesut TosuniPred 3 meseci
 • Brutal Xheta

  Sazçi TatlisesSazçi TatlisesPred 3 meseci
 • ا

  محمد حسنمحمد حسنPred 3 meseci
 • Naim ok sanija i Naim ok sanija i 6sanija Ok Naim ok sanija i Naim ok sanija i Naim ok sanija 6sanija Ok Naim ok sanija i Naim ok sanija i Naim ok sanija Ok Naim ok sanija i Naim ok sanija i Naim ok sanija i Naim ok sanija i Naim

  Bahtir SalihiBahtir SalihiPred 3 meseci
 • Kl

  Adrian HaziriAdrian HaziriPred 3 meseci
 • Fgj

  Afrodita PrcoraAfrodita PrcoraPred 3 meseci
 • Suksese 🔊🔊

  Edi OfficialEdi OfficialPred 3 meseci
  • Om456

   Qendrim AvdullahuQendrim AvdullahuPred 2 meseci
 • ADELINA COBANI 🎤 ✨ GEZUAR 2021 💫⬇️ slworlds.info/net/tn_Pq5KYqneqerg/video

  Orjan Or1Orjan Or1Pred 3 meseci
 • Na mytet me ksi kang

  Drejtësi BaraziDrejtësi BaraziPred 3 meseci
 • Der beste albanische Sänger mit so.einer Ausstrahlung macht immer Atmosphäre 👍

  Blerim gjakovaBlerim gjakovaPred 3 meseci
 • Xheta ti dhe Urimi per Kengt e juaja ne studio qe i keni kendu Super ska fjale jeni dy Yje qe po Lulzojn ende askush ma mir se ju spo knon edhe za ma te prekshem dhe te ambel ska Respekt edhe per tjer Kengtar po vertet eshte.

  Gitarren Pro MuhammetGitarren Pro MuhammetPred 3 meseci
  • Kkkkmmn

   Linor RrustemiLinor RrustemiPred 3 meseci
 • Bukur si gjothmon per studio je shume i mire po ne tezg per tallava pak kritik ski fjal per bete apo perlqyme te fjalve me keq ardhje . Me dasht mundesh po duhet me punu ok Respekt per ty Xheta vetem per Tallava e kam fjalen se popullore King je ska Fjale.

  Gitarren Pro MuhammetGitarren Pro MuhammetPred 3 meseci
 • shko n'lesh me kënget e tua gabeli Bochumit

  Babo AbiBabo AbiPred 3 meseci
 • Urime viti ri ❤

  Lela QueenLela QueenPred 3 meseci
 • 🥰❤🥰❤

  Lela QueenLela QueenPred 3 meseci
 • ❤❤❤❤❤👍

  Lela QueenLela QueenPred 3 meseci
 • Kot

  ????????????Pred 3 meseci
 • Vetem vazhdo shum mir❤

  Selvija KadrijajSelvija KadrijajPred 3 meseci
 • Xheta si gjithnje yll suksese edhe shum vite tjera

  Luljeta HalitiLuljeta HalitiPred 3 meseci
 • Cooler typ

  Shkodra ShkodraShkodra ShkodraPred 3 meseci
 • Bravo 👍👍👍👍👍👍👍

  Neshat SadikuNeshat SadikuPred 3 meseci
 • Suksese

  Amelia TemajAmelia TemajPred 3 meseci
 • Oo ta ha zm be te duaaaa shummmm

  Fikrete KodrolliFikrete KodrolliPred 3 meseci
  • 😗😗

   Maksut BeganajMaksut BeganajPred 2 meseci
  • @Mahsun Maiqi poooo shum ja ha zm breee

   Fikrete KodrolliFikrete KodrolliPred 3 meseci
  • O bre shum e don ti hahahhaha❤

   Mahsun MaiqiMahsun MaiqiPred 3 meseci
 • ♥️♥️💪👑

  rbn_abnrbn_abnPred 3 meseci
 • 🔥🔥

  king Boyking BoyPred 3 meseci
SLworlds